Arama

Kargo & İade & Değişim & Fatura Bilgileri

Kargo ve Teslimat

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde mesai saatleri içerisinde 08:00 18:00 saatleri arası kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Çerdiğin Mahallesi Hashas Caddesi Çömlekçi Apartmanı NO:15/A AKSARAY'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Kargo elinize ulaştığında, size gönderdiğimiz ambalajda ürünlere zarar verebilecek şekilde bir ezilme, delinme veya yırtılma olup olmadığının tespitini kargo görevlisi gitmeden yapılmasını ve bir problem varsa teslim fişine yazılmasını rica ederiz. Ürünleri tam ve sağlam olarak teslim aldığınıza dair tutanağı imzalamadan önce ürünlerin sağlam olduğunu paketleri açarak kontrol etmeniz gerekmektedir. Ambalajda ürünlere zarar verebilecek şekilde bir ezilme, delinme veya yırtılma var ise kargonuzu teslim almayınız. Aksi durumdaki kırık ve hasarlardan kargo şirketi ve enarhome.com sorumlu degildir.

Kargo ücreti aksi belirtilmedikçe tüm ürünlerde ücretsizdir. Kargo görevlisi veya şubesi sizden herhangi bir ücret talep eder ise ödeme yapmayınız ve lütfen (0382) 212 55 55 numaralı telefonumuzdan bize ulaşınız.

Kargo, nakliye firması ve EnarHome tarafından sevkiyatı gerçekleştirilen 30 desiden büyük ürünler aracın ulaşabildiği noktada teslim edilebilir. Kata çıkarma işlemi kargo görevlisinin insiyatifindedir.

İade Adresi: Çerdiğin Mahallesi Hashas Caddesi Çömlekçi Apartmanı NO:15/A AKSARAY/Merkez

İade Alıcı: ENAR YAPI MALZEMELERİ MÜT.MÜH. HİZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade/Değişim Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Fatura

Şirketimiz E-Fatura ve E-Arşiv Fatura uygulaması kapsamındadır. Faturanız siparişi takiben 5 iş günü içerisinde e-posta adresinize gönderilecektir.

Filtrele
Sırala