Arama

Küçük Banyolar İçin Verimli Alan Kullanımı

Küçük Banyolar İçin Verimli Alan Kullanımı

Banyonuz yeterince geniş olmayabilir veya banyonuz çeşitli dekorlarla veya yanlış yerleşimler sonucu çok küçük görünebilir.

En küçük detayı bile atlamadan yapacağınız değişikliklerle istediğiniz banyoyu yapabilirsiniz. Şimdi, hayallerinizdeki o geniş, ferah ve modern banyoya ulaşmak için neler yapabileceğimizi birlikte inceleyelim.

- Banyonun küçük mü? Endişelenmeyin. Banyonuzu olduğundan daha geniş ve ferah yapabilirsiniz. Buradaki en önemli nokta banyonuzu açık renkli seramiklerle döşemektir. Doğru seramik rengini seçerek hayallerinizdeki banyoyu görün.

- Tek bir alana yerleştirilen dekorlar derinlik hissi yaratır ve tavanlarınızı yüksek tutar. Banyonuzu daha kalabalık ve daha işlevsel hale getirmek için bu öneriyi bir köşede tutun.

- Banyolarda çok fazla kullanılan büyük boyutlu karolarla daha az derz kullanarak daha hijyenik ortamlar yaratabilirsiniz. Unutmadan, düzeltilmiş ürünler aynı etkiye sahiptir. Özellikle son dönemde antibakteriyel özellikleriyle dikkat çeken karolar, mikrop ve bakteri üretmeyen özellikleri ile tercihiniz olacaktır.

-Suyun kireçli olduğu bölgelerde, kireç lekeleriyle başa çıkmak ve ürünü korumak için temizlik talimatlarına dikkat etmeli ve sık sık temizlik yapmalısınız. Yassı formlar yerine, su damlacıkları ürünün üzerine aktığı yuvarlak şekilli ürünleri tercih etmelisiniz.

- Buzlu cam vb. tasarlanmış duşakabin pencereleri küçük alanı gösterir. Şeffaf duşakabin pencereleri banyonuzu olduğundan daha büyük hale getirecektir.

Küçük banyolarda yuvarlak vitrifiye ürünleri seçerek yer kazanabilirsiniz. Aynı zamanda, estetik görünümde, son zamanlarda çok tercih edilen yuvarlak hat vitrifiye ürünleri içeren banyo daha büyük görünecek.

- Doğru aydınlatmayı ve yansıtıcı yüzeyleri kullanarak banyonuzu daha geniş hale getirebilirsiniz. Ancak banyolarda kullanacağınız malzemeler ve dekorasyon doğru ışıkla tamamlanmıştır. Ayna arkası led veya ayna çevresi aydınlatması kullanarak banyonuzda engelsiz bir ışık sağlayabilirsiniz.

Yorumunu bırak
Blog Arşivi
Filtrele
Sırala