Menü
Hesabım Kapat
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Sepetim
KÜÇÜK BANYOLAR İÇİN VERİMLİ ALAN KULLANIMI
13.06.2023

KÜÇÜK BANYOLAR İÇİN VERİMLİ ALAN KULLANIMI

Banyonuz yeterince geniş olmayabilir veya banyonuz çeşitli dekorlarla veya yanlış yerleşimler sonucu çok küçük görünebilir.

En küçük detayı bile atlamadan yapacağınız değişikliklerle istediğiniz banyoyu yapabilirsiniz. Şimdi, hayallerinizdeki o geniş, ferah ve modern banyoya ulaşmak için neler yapabileceğimizi birlikte inceleyelim.

- Banyonun küçük mü? Endişelenmeyin. Banyonuzu olduğundan daha geniş ve ferah yapabilirsiniz. Buradaki en önemli nokta banyonuzu açık renkli seramiklerle döşemektir. Doğru seramik rengini seçerek hayallerinizdeki banyoyu görün.

- Tek bir alana yerleştirilen dekorlar derinlik hissi yaratır ve tavanlarınızı yüksek tutar. Banyonuzu daha kalabalık ve daha işlevsel hale getirmek için bu öneriyi bir köşede tutun.

- Banyolarda çok fazla kullanılan büyük boyutlu karolarla daha az derz kullanarak daha hijyenik ortamlar yaratabilirsiniz. Unutmadan, düzeltilmiş ürünler aynı etkiye sahiptir. Özellikle son dönemde antibakteriyel özellikleriyle dikkat çeken karolar, mikrop ve bakteri üretmeyen özellikleri ile tercihiniz olacaktır.

-Suyun kireçli olduğu bölgelerde, kireç lekeleriyle başa çıkmak ve ürünü korumak için temizlik talimatlarına dikkat etmeli ve sık sık temizlik yapmalısınız. Yassı formlar yerine, su damlacıkları ürünün üzerine aktığı yuvarlak şekilli ürünleri tercih etmelisiniz.

- Buzlu cam vb. tasarlanmış duşakabin pencereleri küçük alanı gösterir. Şeffaf duşakabin pencereleri banyonuzu olduğundan daha büyük hale getirecektir.

Küçük banyolarda yuvarlak vitrifiye ürünleri seçerek yer kazanabilirsiniz. Aynı zamanda, estetik görünümde, son zamanlarda çok tercih edilen yuvarlak hat vitrifiye ürünleri içeren banyo daha büyük görünecek.

- Doğru aydınlatmayı ve yansıtıcı yüzeyleri kullanarak banyonuzu daha geniş hale getirebilirsiniz. Ancak banyolarda kullanacağınız malzemeler ve dekorasyon doğru ışıkla tamamlanmıştır. Ayna arkası led veya ayna çevresi aydınlatması kullanarak banyonuzda engelsiz bir ışık sağlayabilirsiniz.

Blog Son Eklenenler
BANYO TASARIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR
BANYO TASARIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Banyo, evin herkesin günlük yaşamında sıkça kullandığı önemli bir alanıdır. Bu nedenle, banyo tasarımı, hem işlevsel hem de estetik açıdan dikkatlice düşünülmesi gereken bir konudur. İşte banyo tasarımının incelikleri hakkında bir göz atalım.

Devamını Oku
11.09.2023
BANYO NASIL TEMİZLENİR? || EN İYİ İPUÇLARI
BANYO NASIL TEMİZLENİR? || EN İYİ İPUÇLARI

test

zen ve dikkat eksikliği , zaman içinde banyonuzda kalıcı hasara yol açabileceğinden, banyonuza bakmak önemlidir. Temiz bir banyo ortamı hepimizin arzu ettiği ortamdır. Ancak, banyo malzemelerinin bir kısmı kir, küf ve pas tutabilir. Özen ve dikkat eksikliği sonucu oluşan bu durumlarda, banyonuzda kalıcı hasarlar meydana gelmemesi için, bazı bakımların yapılması zaruridir. Bunun için, çeşitli kimyasallar yerine evinizde bulunan sirke'yi kullanabilirsiniz.

Devamını Oku
13.06.2023
KÜÇÜK BANYOLAR İÇİN VERİMLİ ALAN KULLANIMI
KÜÇÜK BANYOLAR İÇİN VERİMLİ ALAN KULLANIMI

test

Banyonuz yeterince geniş olmayabilir veya banyonuz çeşitli dekorlarla veya yanlış yerleşimler sonucu çok küçük görünebilir. En küçük detayı bile atlamadan yapacağınız değişikliklerle istediğiniz banyoyu yapabilirsiniz.

Devamını Oku
13.06.2023
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.